Warsztaty muzyczne dla seniorów w Filharmonii

Filharmonia zaprasza Seniorki i Seniorów do udziału w projekcie "Seniorita w Filharmonii". Projekt zakłada cykl dwutygodniowych, bezpłatnych warsztatów muzycznych dla Seniorów, podczas których Seniorzy opanują repertuar utworów z lat młodości w nowych aranżacjach. Zwieńczeniem projektu będzie udział w koncercie w Filharmonii 30.09.2017 r. oraz w ośmiu koncertach wyjazdowych na terenie województwa zachodniopomorskiego w październiku i listopadzie 2017 r.

Doświadczenie muzyczne nie jest wymagane! Liczą się zapał, miłość do muzyki i chęć przeżycia muzycznej przygoody!

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie: http://bit.ly/2vE2LyX

Formularz można wypełnić w formie elektronicznej, można też wydrukować i odesłać na adres Filharmonii (ul. Małopolska 48, 70-515 Szczecin)

Nabór do projektu zaczyna się 10.08.2017 r. i zakończy się 25.08.2017 r.

Jeśli odbiorcami Państwa instytucji są Seniorzy bardzo prosimy o rozpowszechnienie informacji na temat naboru do projektu. Zachęcamy do skorzystania z plakatu (w załączniku). Więcej szczegółów na temat projektu znajduje się na stronach internetowych:

http://filharmonia.szczecin.pl/aktualnosci/581-Oddajemy_scene_Filharmoni...

http://uslysz.filharmonia.szczecin.pl/67-Oddajemy_scene_Filharmonii_seni...

Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiam,

Agata Adamowicz,

Centrum Edukacji

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie,

Małopolska 48, 70-515 Szczecin, Polska,

+48 91 430 95 10, www.filharmonia.szczecin.pl<http://www.filharmonia.szczecin.pl/>in.pl/>" target="_blank" style="text-decoration: underline;">http://www.filharmonia.szczecin.pl/>;